15 jan

Forex stratégia: nauč sa obchodovať s JUMP-om

Bez forex stratégie to jednoducho nejde. Veľa začínajúcich traderov sa myslí, že ich intuícia je správna a dokážu bez čohokoľvek predpovedať, akým smerom sa uberie trh. Vstupujú tak do pozícií bez obchodného plánu s očakávaním, že na danom obchode určite zarobia. Vstupovať na forexový trh bez forex stratégie, to je ako vsádzať na rulete – jednoducho gambling. A to samozrejme nechceme.

Ak chcete na finančnom trhu dlhodobo a konzistentne profitovať, potrebujete stratégiu, čiže súbor vopred zadefinovaných nástrojov a pravidiel, kedy daný inštrument nakúpiť/predať a v akom prípade z pozície vystúpiť.

Ak neviete, kde vhodnú stratégiu nájsť, môžete využiť JUMP, dlhodobo testovaný systém od slovenských obchodníkov z portálu Panobchodnik.sk.

Je to úspešná a zároveň jednoduchá forex stratégia, ktorú sa naučíte používať veľmi rýchlo. Autori vsadili na jednoduchosť, pretože vedia, že zložitejší systém nerovná sa úspešnejší. Mnoho obchodníkov si trading zbytočne komplikuje, nahrávajú si do platformy priveľa indikátorov a myslia si, že čím viac čiar budú v grafe mať, tým lepšie obchody uzatvoria.

JUMP stratégiu môžete využiť pre intradenné, ale aj pozičné obchodovanie. Taktiež s ňou môžete obchodovať rôzne obchodné inštrumenty, od forexu, cez komodity až po akciové indexy. Navyše, autori stratégiu len nedávno prepracovali na systém forex signálov, čo znamená, že vhodné obchody nemusíte vyhľadávať manuálne, ale systém ich vyhľadá za vás. Celý systém si viete vyskúšať zdarma na svojej obchodnej platforme.

JUMP signály: https://jump.panobchodnik.sk

Graf: Ukážka JUMP signálu na menovom páre EUR/USD (+200 pips)

jump strategia - ukazka signalov

 

Ohodnoťte tento príspevok
Pridať komentár k článku