Upozornenie na riziko

Informácie, ktoré sa nachádzajú na tejto webovej stránke, sú výhradne určené pre študijné účely. V žiadnom prípade neslúžia ako konkrétne investičné či obchodné doporučenie. Poskytovateľ informácií na stránke skolaforexu.sk nie je zodpovedný za konkrétne rozhodnutia čitateľov/užívateľov.

Portál skolaforexu.sk ani jej prevádzkovateľ nie je zodpovedný za správnosť údajov na tomto portáli. Web Skolaforexu.sk ani jej prevádzkovateľ nenesú žiadnu zodpovednosť za finančné a iné škody súvisiace s investíciou založenej na akejkoľvek informácii uvedenej na tejto webstránke.

Myslite na to, že CFD ako pákový finančný nástroj môže mať za následok stratu časti alebo celého kapitálu na obchodnom účte. Pri obchodovaní s CFD dochádza u 70%-90% účtov retailových investorov k vzniku finančnej straty. Mali by ste preto zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.