Broker XTB po roku opäť organizuje Online investičnú konferenciu, a aj tento rok sa máte na čo tešiť. Konferencia sa uskutoční už 26. 11. 2022, teda poslednú sobotu v tomto mesiaci. Hlavnú tému aj jednotlivých rečníkov už poznáme  – celý program nájdete tu.

Hlavnou témou celej konferencie bude hľadanie investičných príležitostí v období globálnej recesie a vysokej inflácie. Ďalej sa bude formou prednášok a panelových diskusií rozoberať samozrejme aj makro a menová politika, geopolitika atď. Chýbať nebudú ani konkrétne investičné postupy – konkrétne zhodnotenie pasívnej vs. aktívnej investičnej stratégie, alternatívne investičné stratégie ai.

Program pozostáva zo 7 prednášok a 3 panelových diskusií elitných investorov, traderov, ale aj analytikov či ekonómov. Patrí medzi ne Dominik Stroukal, Anna Píchová, Štefan Pírko, Boris Tomčiak, Michal Stupavský a ďalší. Pripravte sa na ďalší rok s XTB! Viac informácií nájdete tu.

Detaily konferencie

KEDY: sobota, 26. 11. 2021 v čase od 13:00
KDE: YouTube kanál spoločnosti XTB (neverejné živé vysielanie)
PRÍSTUP: Odkaz na živé vysielanie na YouTube získáte zdarma na e-mail
Prihláste sa na tejto adrese: https://sk.xtb.com/online-investicna-konferencia-2022

5/5 - (1 vote)