Tento týždeň bola vydaná posledná epizóda série EXPERT TRADE IDEA spoločnosti XTB. Táto séria je zvyčajne exkluzívne pre klientov XTB, ale posledná epizóda tohto roka bola zverejnená pre širšie publikum priamo na kanáli XTB. Séria sa zameriava na tvorbu modelových portfólií v rámci celej škály finančných nástrojov XTB.

V dnešnom videu sa profesionálny obchodník a investor Vojtech Slovák okrem hodnotenia svojich aktuálne otvorených akciových pozícií zameriava aj na celkové zhrnutie výkonnosti oboch svojich portfólií (akciového aj komoditného) v roku 2022 a výhľad na rok 2023.

Akciové aj komoditné portfólio skončilo v zelených číslach, čo možno vzhľadom na celkovú situáciu na trhu nepochybne považovať za úspech. Aj napriek tomu mal Vojtěch niekoľko nápadov, ako optimalizovať portfólio. 2023 bude zaujímavý rok s mnohými zaujímavými obchodmi. Pravidelní diváci sa určite majú na čo tešiť, a ak ste v seriáli EXPERT TRADE IDEA nováčikmi, táto epizóda je perfektným úvodom do celého seriálu.

Celý obsah videa:

– Komentár k analýze akcií

– Miera výkonnosti/úspešnosti predložených analýz zásob + 5,7 % / (88 %)

– Zrušenie limitu cukru

– Výkonnosť/úspešnosť predložených analýz pre komodity +7% / (86%)

– Výhľad na budúci rok

Odkaz na aktuálnu epizódu: https://youtu.be/ItsMPrjqZNc

Ohodnoť článok